Strona główna1 » Przedłużenie gwarancji

Kategorie

Kontakt

 • www.PlusKuchnia.pl
  Zagłoby 16 D
  02-495 Warszawa
 • E-mail:info@pluskuchnia.pl
 • Telefon(22) 667 40 00
  (22) 753 54 52
  509 132 710
  509 429 131
  502 478 866
 • Gadu Gadu53347584
 • Godziny działania sklepuPoniedziałek-Piątek 9.00 - 17.00

 • Dozownik FRANKE NEPTUNE za 19,99zł
 • Pierwsza rata w przyszłym roku SANTANDER
01
0

Przedłużenie gwarancji

alt

 
Zapraszamy do skorzystania z nowatorskiej oferty ubezpieczeń sprzętów AGD zapewnianych przez firmę simplesurance GmbH, operatora platformy Klikochron. Ubezpieczenie zapewnia zwrot kosztów naprawy bądź odszkodowanie pieniężne w przypadkach nie objętych przez warunki gwarancji lub rękojmię.

 
 
Chroń swój sprzęt AGD przed wypadkami dnia codziennego

alt

 
  
Twoje korzyści płynące z ubezpieczenia w Klikochron

alt

 

Odpowiedzi na najważniejsze pytaniaJAKIE RYZYKA SĄ UBEZPIECZONE?

Oferta ubezpieczenia obejmuje szkody rzeczowe spowodowane:
 • wadami konstrukcyjnymi
 • wadami materiałowymi
 • wadami produkcyjnymi
 • błędami montażowymi
 • błędami warsztatowymi
 • błędami obliczeniowymiJAKI JEST KOSZT PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI?
 

alt


Płatność składki ubezpieczeniowej jest dokonywana niezależnie od płatności za przedmiot zamówienia na podstawie rachunku wystawionego przez Klikochron.


NA JAKI OKRES ZAWIERANA JEST UMOWA?

Przedłużenie gwarancji jest zawierane w momencie zapłaty składki na okres 12, 24 lub 36 miesięcy od momentu zakończenia się gwarancji producenta (2 lata) oraz nie jest automatycznie przedłużane na kolejny okres czyli nie ma obowiązku wypowiadania zawartej umowy.

Przedłużenie okresu istniejącej ochrony jest możliwe do maksymalnego okresu 36 miesięcy, jeżeli ochrona ubezpieczeniowa (przedłużenie gwarancji) zostanie uaktywniona w odpowiednim czasie przed upływem pierwotnej ochrony ubezpieczeniowej.JAK SKORZYSTAĆ Z PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI?

Aby skorzystać z oferty przedłużenia gwarancji Klikochron należy dokonać zakupu 1 szt. dowolnego sprzętu AGD w ramach pojedynczej transakcji w sklepie PLUSKUCHNIA.PL. Oferta przedłużenia gwarancji zostanie zaproponowana w ostatnim kroku składania zamówienia w sklepie. 

Należność za zakupiony sprzęt należy uiścić oddzielnie od należności za przedłużenie gwarancji, na którą otrzymają Państwo odrębny rachunek z Klikochron z danymi do przelewu.

Przykładowy zrzut ekranu przedstawiający sposób prezentacji oferty Klikochron w trakcie dokonywania zakupu sprzętu w sklepie:

 

altGDZIE ZGŁOSIĆ SZKODĘ?

Szkodę można zgłosić całodobowo online poprzez serwis www.klikochron.pl lub telefonicznie poprzez numer infolinii Klikochron 800 70 70 41 (bezpłatna infolinia).


JAKA INSTYTUCJA UDZIELA UBEZPIECZENIA?

Towarzystwem ubezpieczeniowym udzielającym ubezpieczenia jest:

AWP P&C S.A., oddział w Niemczech, 
Bahnhofstraße 16,
D - 85609 Aschheim (pod Monachium)

Powiązanym agentem ubezpieczeniowym, który jest upoważniony do pośrednictwa w zakresie ubezpieczeń i obsługi szkód, jest spółka simplesurance GmbH, Am Karlsbad 16, 10785 Berlin, Niemcy, reprezentowana przez dyrektorów zarządzających Robin von Hein, Joachim von Bonin i Manuel Kester.POTRZEBUJĘ WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI?

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta firmy simplesurance GmbH, operatora serwisu Klikochron.OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA

Sprawdź szczegółowe informacje na temat ubezpieczenia Klikochron:

Przejdź do strony głównej